Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: -0,46%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
Charakterystycznym dla wsi jest funkcjonowanie w jej ramach specyficznej osoby, tzw. 'podburzacza', czyli członka gawiedzi, który szczególnie intensywnie naskakuje na chłopa. To on dostarcza świeżych plotek, na jego temat. Dni spędza na przemierzaniu wsi i przekonywaniu jej mieszkańców do swojego punktu widzenia. Sprawia przy tym wrażenie zdystansowanego do samego chłopa, chcąc tym samym zbudować obraz obiektywnego obserwatora. Prawda jest jednak taka, że 'podburzacz' jest silnie związany emocjonalnie z chłopem. Możliwe, że jest odrzuconym członkiem jego rodziny, lub dawną, znarnioną miłością. Pielęgnowana gorycz z przeszłości jest tym, co podburzacza nakręca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 1,17% 21,70 2022-09-23 17:02:49
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.