Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,91 zł , zmiana od tamtej pory: -8,90%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
No i w czym problem z tym nowym narybkiem? Sami samarytanie tu się udzielają. Może i sobie pogrywał Zarząd z ludźmi, może nie wyszło im z MABCD20, może zwyczajnie czegoś im zabrakło? W czym widzisz problem, że inwestujemy w tę spółkę. To nie Twoje pieniądze, czy też problem. ujadasz na spółkę, a może akurat wychodzą już na prostą, mają inny plan działania, o którym otwarcie wspominają. Zmienili strategię i już. A My nowy Narybek chcemy wejśc w to i poczekać co z tego wyjdzie. I to już nie powinno Ciebie interesować. Ktoś poda dobrą wiadomość, inny powie że to jednak nie białko a bigos na święta. JEdno mnie zastanawia, po co Wy tu jesteście Ujadacze? Jak napiszesz coś złego o spółce to sądzisz, że nowi się wycofają? A może widzimy coś czego nie widzisz alub straciłeś na spółce i w ten sposób chcesz wprowadzić plan zniszczenia Mabionu? A gdybyś Ty był prezesem spółki giełdowej? z pewnością nic byś sobie nie wypłacał, nie dawał premii..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 0,50% 19,96 2022-10-04 17:01:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.