Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,96 zł , zmiana od tamtej pory: -9,11%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
Gawiedź nie wierzy, co mnie zupełnie nie dziwi. Wszak to polski zaścianek pełen kompleksów i resentymentów. Chłop zaś niech dalej pracuje. Organiczna praca przyniesie sowite plony. A zazdrosna, chciwa i zawistna gawiedź niech sobie siedzi pod sklepem i tworzy swoje historyjki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 0,50% 19,96 2022-10-04 17:01:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.