Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,84 zł , zmiana od tamtej pory: -3,85%

Re: Lamentujecie jak wiejska dziewka

Zgłoś do moderatora
Podoba mi się twoja analogia, choć jest mocno chybiona. Prawda jest taka, że chłop mocno pracuje na swoim polu, dokąd gawiedź się nie zapuszcza. We wsi krążą plotki, że chłop pewnie pije lub zdradza, albo jedno i drugie, skoro go w dzień mało widać. Od czasu do czasu ludzie obserwują jedynie, jak chłop wywozi coś swoją furmanką do pobliskiego miasteczka i wraca z pokaźną gotówką. Wzbudza to jeszcze większe podejrzenie, no bo kto to widział, pijak, rozpustnik, a przywozi pieniądze. Może podrobione?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 4,84% 21,00 2022-09-30 14:06:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.