Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: lambertz edyta dziura

Zgłoś do moderatora
no prosze:D jak miło:D w koncu ktos utrze nosa "kochanej" Edzi;> z przyjemnościa, jesli tylko sprawa zajmie sie prokurator, dołaczylabym sie do zeznan dotyczacych despotycznej i niczego niepotrafiacej Edyty!!! Wszystko co zostalo wyzej napisane jest 100% prawda!!! zapomniano tylko dodać, ze Pani Edytka nie tylko w stosunku do brygadzistek zachowuje sie w tak podły i niesprawiedliwy sposób...czesto z Jej "rozdarta buzia" spotykali i spotykaja sie również pracownicy tzw liniowi, paletowi, operatorzy maszyn itd!!! Nie omieszkam również wspomniec, ze oprocz nagannego zachowania kierowniczka Edyta nie robi kompletnie nic. Wszystkimi sprawami dotyczacymi ustawiania produkcji, skladania zamowien i wysylka zajmuje sie mloda zdolna dziewczyna. Oczywiście o Jej istnieniu niemcy nie maja zielonego pojecia. z reszta trudno, zeby mieli, skoro Kierowniczka Lambertza do dnia dzisiajeszego nie opanowała jezyka niemieckiego. totalna porazka! nie musze chyba nawet wspominac, ze wynagrodzenie owej "prawej reki" Edyty wiele nie rozni sie od dochodów pracowników fizycznych! a jakby na to nie spojzec, to własnie na Jej rekach spoczywa znaczna odpowiedzialnosc!
o rzeczywistej sytuacji w lambertzie (obozie pracy!) mogłabym pisac w nieskonczonosc..:]
pozdrawiam wszytskich byłych i obecnych pracowników:)
mam nadzieje, ze obietnice "dobrego pracownika/pracownicy" nie pojda w niepamiec;>

Treści na Forum Bankier.pl publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją. Bankier.pl nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl art. 39 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl