Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,69 zł , zmiana od tamtej pory: 237,82%

Re: Ładny raport, ale co z tego...

Zgłoś do moderatora
"Zarząd spółki Krynicki Recykling S.A. _dalej Spółka_ informuje, iż zgodnie z wdrożonym Indywidualnym Standardem Raportowania, który identyfikuje informacje cenotwórcze i poziom ich istotności, powziął informację o przewidywanej skonsolidowanej EBITDA za II kwartał 2017 roku, która wyniosła 6,2 mln zł, w porównaniu do 4,7 mln zł. EBITDA w analogicznym okresie ubiegłego roku. W związku z powyższym przewidywana zmiana EBITDA wyniesie 1,4 mln zł, co daje wzrost o 30 %.
Wzrost EBITDA wynika z optymalizacji procesów operacyjnych. Grupa Kapitałowa Krynicki Recykling S.A. zwiększyła efektywność w obszarach zakupu i przerobu stłuczki szklanej.
W drugim kwartale 2017 roku Grupa Kapitałowa Krynicki Recykling S.A. koncentrując się na transakcjach dochodowych, ograniczyła bądź wyeliminowała ze swojego portfela dostawy stłuczki pogarszające rentowność operacyjną."

PRZY EBITDA 6,2 MLN TO BEDZIE DRUGI-NAJLEPSZY W HISTORII KWARTAŁ DLA SPÓŁKI. .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KREC 0,00% 22,60 2022-07-01 13:15:46
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.