Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  70,50 zł , zmiana od tamtej pory: 24,75%

Re: Ładny prezent nam ktoś zrobił dzisiaj na zamknięciu

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-06-01 o godz. 17:01 gpowicz napisał(a):
> "podziękowania" temu komuś

JA TEŻ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TAK MIŁE PODSTAWIENIE TAKIEJ ILOŚCI AKCJI NA BLOKADZIE, BO MIAŁEM NA CO WYWALIĆ PO DOBREJ CENIE, JA GRAŁEM NA FUTURE NA WIG 20 PO KILKA TYSIĘCY OPCJI, TO JAK KTOŚ TAK PODSTAWIAŁ TO ZARAZ MU DAWAŁEM, BO GŁODNEGO NAKARMIĆ TAK JEST W PIŚMIE ŚWIĘTYM. TO JA ZAWSZE STOSUJĘ TAKĄ ZASADĘ I ZARABIAM KILKA RAZY WIĘCEJ JAK INNE CIAMAJDY I TEN CO PODSTAWIAŁ. DZIĘKUJĘ ZA TAKĄ WSPANOAŁOMYŚLNOŚĆ, POZDRAWIAM GENIUSZY.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASSECOPOL 1,15% 87,95 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.