Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,05 zł , zmiana od tamtej pory: 0,12%

Re: ładnie się spisali i wygląda na to , powrót na 9 zł nastąpi

Zgłoś do moderatora
Prawda jest taka że boś bank został zapomniany przez świat i inwestorów po spadku ze 130 na 4 miał być trupem a tu zerwał się na równe nogi i w środku kryzysu notuje historyczne wyniki i jeszcze zwiększa prognozy na przyszłość. Zarobił kwartalnie 60 netto czyli optymista by powiedział ze w rok zarobi 240 a oni dziś mówią że mają wyższy cel. W kwartal aktywa zwiększa o 3 miliardy, czytałem 5 razy bo nie wierzyłem z 20 na 23 miliardy. I to wszystko robi bank notowany za 700 milionów. To znowu ta stara teoria wraca, że spółka jak nie padnie to porusza się od skrajności do skrajności.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BOS -2,18% 8,06 2022-11-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.