Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,29 zł , zmiana od tamtej pory: -32,75%

Re: Ładnie ktos zbiera od paru sesji

Zgłoś do moderatora
Ze spółek Ukr. miałem Kernel,Astartę,KSG. Kernel sprzedałem i za te środki dokupiłem KSG.....Tam (Kernel) już chyba nic z tego nie będzie.... niestety. Dzisiejsza sesja to potwierdza. Jeżeli ktoś myśli podobnie żeby zarobić, odrobić kasę z Ker zainwestuje w Ksg i Ast. Jeżeli nastąpi zawieszenie broni te spółki wystrzelą najbardziej....po Kernelu tego się już nie spodziewajmy....ale nadzieje należy mieć do końca.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KSGAGRO -4,64% 1,54 2023-12-04 16:36:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.