Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,65 zł , zmiana od tamtej pory: 23,28%

Re: L195 - blog - dzisiejsza sesja

Zgłoś do moderatora
Stejniczku klamczuszku czyli wedlug twojej teorii ktos kupil sam od siebie. Teraz wytlumacz teraz dlaczego spowodowalo to wstrzymanie handlu na ponad 3 godziny. Czy wszyscy inwestorzy nagle sie umowili ze przez 3 godziny nie handluja? Poprostu komus kto robil zamieszanie urwalo lapki i przestal wykonywac transakcje. Przez 3 lata nie widzialem tu okresu bez transakcji przez 3 godziny. Ewidentnie ktos komus wsadzil kija w szprychy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 43,95 2022-12-02 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.