Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,65 zł , zmiana od tamtej pory: 23,28%

Re: L195 - blog - dzisiejsza sesja

Zgłoś do moderatora
Akcje przerzucone z wora do wora, może zwyczajnie ktoś je kupił i co z tego? Uważasz że transakcja warta 100 czy 200 tys zł musiała być przeprowadzona przez jakiegoś grubasa zbierającego papier? Serio? Przecież to są kwoty którymi operuje zwykły kowalski który być może pomyślał że "jest tanio" i kupił.
Niewykluczone też że automaty bawią się akcjami ale szczerze mówiąc wątpię żeby ktoś takowe stawiał na spółkach z tak niskim wolumenem dziennym
Lucek ubrałeś się w grube palta i teraz wszędzie widzisz spisek i podstęp, wszędzie tylko nie w szulerskim zarządzie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 43,95 2022-12-02 17:01:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.