Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,00 zł , zmiana od tamtej pory: -24,67%

Re: Kuuhubb info

Zgłoś do moderatora
"Spółka nie była w stanie zakończyć zbycia aktywów należących do Spółki, takich jak akcje Recolor Oy, w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy po najlepszych staraniach kierownictwa. Ponadto niedawna restrukturyzacja głównej operacyjnej spółki zależnej również utrudniła Spółce kontynuację zbycia. W związku z tym powiązane aktywa i zobowiązania oraz dochód netto w ramach Recolor Oy, poprzednio prezentowane jako przeznaczone do sprzedaży i przypisane do działalności zaniechanej w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym, zostały ponownie zaklasyfikowane do normalnej działalności kontynuowanej. Dane porównawcze zostały przeklasyfikowane w celu odzwierciedlenia tych zmian. Dodatkowe informacje finansowe i ogłoszenia (po zakończeniu okresu): Restrukturyzacja Kuuhubb Oy We wrześniu 2021 r. Kuu Hubb Oy złożył wniosek o wszczęcie fińskiego postępowania restrukturyzacyjnego pod jurysdykcją Sądu Okręgowego w Helsinkach w Finlandii. Proces restrukturyzacji zadłużenia Kuu Hubb Oy zgodnie z fińską ustawą o restrukturyzacji przedsiębiorstw (25.1993/47 „REA”) został wszczęty decyzją Sądu Okręgowego w Helsinkach z dnia 7 września 2021 r. Na dzień dzisiejszy szczegółowy plan restrukturyzacji nie został jeszcze sfinalizowany i zatwierdzony przez sąd. Przesłanie CEO Jouni Keränen, dyrektor generalny Kuuhubb Inc., skomentował: „Proces restrukturyzacji fińskiej spółki zależnej Kuuhubb Inc, Kuuhubb Oy, postępuje zgodnie z harmonogramem, a firma współpracuje ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, aby osiągnąć korzystny wynik, który jest oczekiwany przed rokiem fiskalnym 2022 Kuuhubb Inc. na koniec roku. Nasza flagowa gra Tiles & Tales osiągnęła akceptowalne wskaźniki KPI w ścieżce pozyskiwania użytkowników i retencji użytkowników, z głównym naciskiem na poprawę monetyzacji. Podczas gdy Tiles & Tales jest już wprowadzony na rynek i dostępny w kluczowych terytoriach na platformach Apple i Android , firma spodziewa się znacznych inwestycji marketingowych i wzrostu przychodów w pierwszej połowie 2022 r. Wytrwałość i cierpliwość w dalszym dopracowywaniu gry ma kluczowe znaczenie dla sukcesu komercyjnego i zainwestujemy wymagany czas i wysiłek, aby zmaksymalizować długoterminowy sukces i zwrot z inwestycji we wszystkie nasze gry, a w szczególności naszą flagową grę Tiles & Tales." - Na polskie
  • Kuuhubb info Autor: ~Info
  • Re: Kuuhubb info Autor: ~ADS
  • Re: Kuuhubb info Autor: ~po-polsku

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CHERRY -0,88% 9,04 2022-01-17 14:44:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.