Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,24 zł , zmiana od tamtej pory: -4,87%

Re: kurs-wykresy

Zgłoś do moderatora
Ja jestem w stanie sobie to wyobrazić i to w zupełnie niedługim czasie, biorąc pod uwagę obecną euforię na spółkach medyczno-biotechnologicznych. Parę lat temu osiągnęliśmy 17.50 zł na fali euforii przejęcia Biotonu przez Chińczyków. W tamtym roku Yifan Pharmaceutical płacił 15 zł/akcja za przejęcie prawie 33% akcji Biotonu. Dzisiaj nastąpiło wybicie górą, przy niespotykanych od lat obrotach, z wieloletniego trójkąta. Jak dla mnie to początek impulsu wzrostowego. Zobaczymy jak dalej będzie się rozwijała sytuacja. Teraz możliwe lekkie wychłodzenie po wybiciu górą z trójkąta, ale jak dla mnie zaraz potem jedziemy dalej do góry z możliwością utworzenia pięknego podwójnego dna na wykresie długoterminowym. Pozdrawiam cierpliwych i wytrwałych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON -0,20% 4,99 2021-09-17 12:40:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.