Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -13,42%

Re: kurs-wykresy

Zgłoś do moderatora
ludzie, jest raptem 6 zl, gdzie wy widzicie na te 17.50 i kiedy. Jak zaczyna spadac to panika i krzyk ze bankrut ze spekula, jak rosnie to euforia ze bedzie 17.50 a potem to 32 a pewnie potem to 64 i drugi CD Project. Sam mam sredni na poziomie 9 zl, z czego dalem sie ubrac nawet po 15 i kupilem troszke za 2.40 ale panowie i panie, spokojnie, jeszcze troche wody uplynie w Wisle zanim tu bedzie kilkanascie zlotych. Ktos madry tu juz napisalas ze opory beda na 7-8 zl. Jak bedzie 11-12 to bez wahania sprzedam.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON -1,20% 4,94 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.