Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,41 zł , zmiana od tamtej pory: 11,90%

Re: kurs-wykresy

Zgłoś do moderatora
Wykres wygląda super, przebijemy 5 pln i jedziemy dalej. Tamten wzrost pociągnął z 2 na 17,5 ile teraz będzie zobaczymy. Trzeba pamietać że wtedy o wiele więcej akcji było jako FF więc wolumen 1 mln to bardzo duży. Poniedziałek da nam odpowiedź, jak dla mnie przejdziemy 5 pln i zatrzymamy się, duża podaz może się pojawić dopiero w granicach 7-8 pln.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOTON -1,20% 4,94 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.