Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,63 zł , zmiana od tamtej pory: -50,28%

Re: Kurs trzymany za mordę od wielu miesięcy

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-09-14 o godz. 23:41 ~Konsolidacja napisał(a):
> Nie będę tego tłumaczył. każdy kto ma chodź trochę pojęcia o inwestowaniu wie do czego zmierzam.na naszej bananowej jest kilka spółek w tej samej sytuacji codziennych notowań..nie namawiam nie naganiam pozdrawiam

EWIDENTNIE KTOŚ UKLEPUJE DNO. KONSOLA PO SZCZYPCIE CORAZ WYŻEJ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOMEDLUB 0,38% 4,79 2021-12-08 17:00:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.