Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,95 zł , zmiana od tamtej pory: -27,47%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
Na prawde nie mam pojecia kto tu siedzi na akcjach. Przez ten okres co ja sledze to była tu głównie mizeria i zero zainteresowania czasami po pare tys obrotów dzienie. Gdzies od miesiaca były takie dwa tygodnie wzmozenia ale tez nie jakies szalenstwo potem sie uspokoiło a od piatku jazda.Jak dla mnie to teraz najbardziej perspektywiczna branza na gpw tu sie zleca wszyscy i kazdy bedzie chciał miec taki papier to tylko kwestia czasu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -1,10% 3,59 2021-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.