Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -26,53%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
Tak jak mowiles, wzrosło zainteresowanie wiec mozna przypuszczac, ze kupiło wielu drobnych ciułaczy z ulicy. Grubsze pakiety jesli wpadły to kupił ktoś kto pozwolić sobie może na ew. stratę jesli spekulacja nie wypali. Dla jednego 10kPLN to duzo w jeden papier, ale dla wielu na giełdzie to po prostu kapitał na kółko i ucieczka z pociągu przed zakrętem. Jeśli się uda to fajnie, jeśli nie... trudno. Na następnej spekulacji odbije sobie. Ciułacz na takie ryzyko nie pozwoli sobie. Prawdziwy grubas wszedł na longa przed weekendem. Nieliczni wczoraj.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -4,00% 3,60 2021-09-20 17:00:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.