Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,85 zł , zmiana od tamtej pory: -27,84%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
Na wykresie bankiera wynika z wolumenu ze 105 tys,w arkuszu była połowa. Mniejsza z tym ale z taka kasa to sie pakuja ludzie z głowa na karku. Jedno jest pewne takich co beda chcieli tanio kupic bedzie tu coraz wiecej. Mają to tego świete prawo takie same jak inni. Nie sprzedałem jak było 2 ,3 i jak bedzie 4 tez nie sprzedam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,00% 3,50 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.