Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,90 zł , zmiana od tamtej pory: -23,47%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
Zobacz co sie dzieje :D już 4.9
Na wielu papierach ludzie mieli ogromne nadzieje i pisali, ze zostaja na dłużej. Weź pod uwagę ile urosło od piątku i że przez najbliższe tygodnie nic się nie pojawi. Zadna konferencja rządowa, zadne nowe ESPI, umowa, nic. Obecny akcjonariat na giełdzie szuka szybkich wzrostów i dlatego tak łatwo kurs spompowano od 3zł do 5,50. Teraz będą wychodzić i szukac innych wind. Tym samym ta pojedzie do... 4-4.2

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL -0,53% 3,75 2021-09-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.