Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,10 zł , zmiana od tamtej pory: -31,37%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
*Obroty były duze bo ładowali się nowi, nagonieni nowym info. Ostatnia godzina to cisza. Kto miał kupic to kupił juz dawno. Ci co kupili wskakujac do pociągu i majacy nadzieje, ze to niepierwsze górne widły to już wysiadają.
* grubas kupił dawno temu i sam sie zdziwił, ze tak wysoko, tak szybko spompowała ulica
* i co z tego ze jest popularnosc duzo większa jak nie przekłada się już na wzrosty a wręcz spadki. Popatrz na spolki ktore lecą na podłogę, tam tez duza popularnosc.
* ulica wbiła dziś po PKC i lizneli troszkę wczoraj a teraz to tylko dobiera papier ale toaletowy jak widzi, ze kurs stoi, obroty umarły. z rakiety nici.
* masz rację, wydaje Ci się. nadzieje były duze, naganianie kosmiczne, wszystko zgodnie z planem: duzo szumu, szybka winda w górę, boczniak... korekta. Ci co brali poniżej 3zł już zarobili. Grubas nie będzie kupował po 5zł. Poczeka jak znów walnie do 3.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,00% 3,50 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.