Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,14 zł , zmiana od tamtej pory: -31,91%

Re: Kurs topnieje, hak na wiele tygodni. Można kółko zakrecic

Zgłoś do moderatora
  • obroty grubo ponad banke, dlugo tu siedze a widzialem takie moze 3-4 razy.arkusz wykupowany przez automat od wrzesnia 2020 i posprzatal zabawki w poprzednim tygodniu
  • grubas zebral ze srednia 2.9zl
  • popularnosc forum z 250 na top 30 w ciagu paru dni
  • ulica jeszcze nie zdazyla porzadnie wejsc, siedza tu dlugoletni holderzy ponizej 2zl i grubas po 2.9zl
  • wydaje mi sie ze to dopiero sie rozkreca...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VISTAL 0,00% 3,50 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.