Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kurs powienin oscylować i ustabilizować na 35,0 zł za około 6 miesię

Zgłoś do moderatora
co uważasz za kiepskie wyniki...myślę że jest wręcz przeciwnie, już od dawna tak dobrych wyników nie było, jest to spółka z możliwościami rozwoju w najbliższym okresie, zresztą podawane informacje mówią same za siebie.....a to co dzieje się teraz to według mnie sprzedają akcje Ci którzy kupili pod wyniki kwartalne....poza tym chyba nie zauważyłeś jak szły pokaźne pakiety po 19, i 20 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.