Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  66,00 zł , zmiana od tamtej pory: 8,33%

Re: Kurs akcji

Zgłoś do moderatora
Jeszcze tego nie uchwalili.. zawsze fundusze mogą się nie zgodzić zgodzić emisję bez prawa poboru a Wy juz panikę siejecie. Ja też obstawiam że kurs spadnie do 47 bo tak zazwyczaj się na naszej giełdzie dzieje gdy zarząd ogłasza jakas cene akcji (na wielu spółkach juz to obserwowałam)ale potem kurs wraca na swoje miejsce.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEP 0,56% 71,50 2021-09-22 16:46:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.