Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,88 zł , zmiana od tamtej pory: -11,14%

Re: KURNA. KIEDY TO WYSTYGNIE?

Zgłoś do moderatora
X3 wiesz co, ja bym sie predzej sklanial ku temu co ostatnio mozna bylo wyczytac w espi, a o czym kazdy wiedzial. Otoz knf zglosil do prokuratury podejrzenie manipulacji na softblue i po nitce do klebka powiazania grupy osob prywatnych i podmiotow(!) Z kilkoma innymi spolkami. Woda na mlyn bo wiadomo ze nikomu nic nie udowodnia a korelacje spekulacyjna na wykresach tych spolek zauwazylby chyba nawet dwulatek. Smieszne ze nikogo z 4massa, albo januara nie scigaja jak tam zenia w najlepsze tyle czasu. Wracajac do meritum, ja raczej stawiam ze to ta sama ekipa ktora buja red devem, pixel crowem, niedawno sonka, buja takze i tutaj. Pytanie kiedy zdecyduja to wybic i na jaki poziom.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OVIDWORKS 3,44% 0,78 2022-11-28 16:20:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.