Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 10,16%

Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł

Zgłoś do moderatora
Be Fearful When Others Are Greedy and Greedy When Others Are Fearful” yes thats the Point but....

Nie mozna zpominac ze Buffet w swojej histori inw kupowal spolki bardzo wysoko na ten moment wycenione 4 ,5 6 powyzej wartosci ksiegowej ktore mialy niebotyczne ROE i swietne perspektywy rozwoju i zarabial na nich kokosy vide Coca Cola,to jest terra incognita dla poczatkujacych.Pytanie brzmi jak mozna przewidziec ze spolka ma takie perspektywy w okresie nastepnych 40 lat......

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER 0,11% 9,00 2021-11-26 17:00:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.