Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 17,75%

Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł

Zgłoś do moderatora
Zator Twoja znajomość AT niewiele Ci dała w kontekście tej spółeczki, prognozowałeś wzrosty a później uciekłeś chyba po 9,2 zł. Ja nie znam się na AT ale czuje że kto tutaj kupi na dołku zarobi tak jak inwestorzy na ACTION, zobaczysz za rok dwa że jak spółeczka wyjdzie na prostą powróci do wzrostów. Nie wolno kupować spółek mocno napompowanych jaką kiedyś był Harper czy Mercator.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER 1,58% 9,62 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.