Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 11,87%

Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł

Zgłoś do moderatora
czy znajomsc at moze cokolwiek dac temat do dyskusji dosc szerokiej o obszernej/Wiekszosc fortun zrobiona gieldzie to kwestia znajomosci informacji poufnych do ktorych maja dostep nieliczni, 50 % to farciarze ktorzy weszli wszystkim w jedna spolka i zyskali duzo kwestia szczescia nie do przecenienia. Zaorski pluje na At jednak caly czas te kreski na monitorze jednak jakos analizuje pytanie czy to znajomosc At czy intuicja ktora wyksztalcila sie przez lata handlu.Inteigencja finansowa nie kazdy to ma..
Phil Konieczny z polsk podworka niewatpliwie chlopak taka inteligencja obdarzony ale czy nie mial szczescia w chodzac w bitcoina wiele lat temu mozna dyskutowac.
Soros przekrety i walki nakrecanie informacjami itp. Kennedy senior walki lata 20 30 wykorzystywanie informacji poufnych i cala reszta cwaniakow.Gielda to szulernia dla bardzo inteligentnych ludzi o niebywalych kontaktach biznesowych co daje przewage w grze.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -2,77% 9,14 2021-12-03 16:43:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.