Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,17 zł , zmiana od tamtej pory: 17,50%

Re: Kupuje, uśredniam w górę i czekam na 16 zł

Zgłoś do moderatora
pewnie masz rację ale u mnie nie ma obawy ja mam tylko 10% akcji Harper w stosunku do tego co miałem, akcje sprzedałem powyżej 9 zł z dużą stratą którą systematycznie odrabiam na Bogdance. Nawet jak kurs spadnie na 1 zł jakoś to przeżyję. Z odkupieniem swojego pakietu zdecydowanie spieszył się nie będę choć na pewno jeszcze zaryzykuje kiedyś,.....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HARPER -0,21% 9,60 2021-12-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.