Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Kupujcie leszcze.W poniedziałek szybko będziecie oddawać Buhaha

Zgłoś do moderatora
jakie buce dawały po tylu komunikatach czytelnych pakietach i nawet przedwczoraj gdy ktos brał pakiet 7000 tysiaków na poczatek sesji ,a przeciesz nie brał go bez powodu buraki tylko musiał miec cynk o tych i przyszłych infach ! wtedy buce zamaist myslec łbem myslały fiutem i gdyby mogły to by mu tych akcji nie siedem a sto tysiaków nawsadzały takie chytre i mondre jak im sie zdaje towarzystwo ?:) a to jest toche inaczej i teraz po fakcie jak się jełopstwo wysprzedało bedzie pisac że za drogo że oddacie i inne blleee..blleee jak to u wysprzedanej holoty bywa i jak kursik odleci w którym baranie łby o[tencjalik do wzrostów jest wielki i wasze sranieklapanie nic tu nie da

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,00% 15,50 2020-05-27 16:41:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.