Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kupno - sprzedaż

Zgłoś do moderatora
Kupno i sprzedaż
https://monitorfx.pl/kupno-i-sprzedaz/
Cena kupna (Ask price) i sprzedaży (Bid Price) – “Bid i offer”
https://monitorfx.pl/cena-kupna-i-sprzedazy/
Pozycja długa i krótka (Long, Short)
https://monitorfx.pl/pozycja-dluga-i-krotka/ 

Na naszej liście najlepszych brokerów dla początkujących skupiliśmy się na funkcjach, które pomagają nowym inwestorom uczyć się, gdy zaczynają swoją podróż inwestycyjną. Brokerzy zostali wybrani na podstawie najlepszych zasobów edukacyjnych, łatwej nawigacji, przejrzystych struktur prowizji i cen oraz narzędzi do budowania portfela. Niektórzy brokerzy oferowali również niskie minimalne salda kont i konta demo do ćwiczeń.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUBSTYLE 17,40% 0,40 2019-09-25 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.