Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,40 zł , zmiana od tamtej pory: -3,23%
Ja obstawiam że nie ma już takiego scenariusza. Kupowałem od razu po korekcie na 10,90, aż do poziomu 11,80, a teraz dokupiłem pakiet po 12,45. Teraz zostawiam na 2-3 m-ce. Ja tam bym nie czekał, bo można zaoszczędzić max. 20-30 groszy, a zarobić kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych na akcji w ciągu kwartału. Ryzyko przegapienia wejścia poniżej 13 zł jest większe niż prawdopodobieństwo dokupienia poniżej 12 zł. Czekanie to moim zdaniem głupi pomysł, ale powodzenia.
  • Kupno Autor: ~Marcyśka
  • Re: Kupno Autor: ~Foriuss
  • Re: Kupno Autor: ~OdlotowyOlek
  • Re: Kupno Autor: ~Andrzej
  • Re: Kupno Autor: ~ten

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -0,83% 12,00 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.