Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,25 zł , zmiana od tamtej pory: -6,12%
Znów zaczynacie? Kupujta po 12 i nie narzekajta. I tak jest tanio, pod koniec roku albo i wcześniej nikt już nawet nie będzie pamiętał że tu było kilkanaście zł w czerwcu. Ja się dziwię że ktokolwiek sprzedaje po tych cenach, w tym momencie powinien być wystawiony jeden pakiet 100 akcji po 13.9, a kolejny powyżej 15 zł od razu. A następny w granicach 17 itp aż dojedziemy do 40-50 zł i tam można sobie robić zabawy po 50 gr. Pomijając groszołapów którzy chociaż próbują odkupić sprzedane akcje po niższej cenie to nie rozumiem jak ktoś może sprzedawać akcje Saule, bo chyba już wszyscy widzą że nie ma już odwrotu od połączenia z BLU.
  • Kupno Autor: ~Marcyśka
  • Re: Kupno Autor: ~Foriuss
  • Re: Kupno Autor: ~OdlotowyOlek
  • Re: Kupno Autor: ~Andrzej
  • Re: Kupno Autor: ~ten

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -4,17% 11,50 2021-10-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.