Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,91 zł , zmiana od tamtej pory: -26,51%

Re: Kupiłem bilet kmiot

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-08-11 o godz. 12:05 ~trabant_de-mucha napisał(a):
> Pociąg na razie stoi na stacji a bilet jest wakacyjny wielokrotnego użytku. Jakby co zawsze mogę jeszcze bilety dokupić na lepsze połączenie jakby była promocja. Moje wydatki na chrust Tauronowy to 1/3 środków. Reszta czeka na ewentualne tąpnięcie a możliwości jest naprawdę dużo. Nie wiem czy NJGT weszło w skład Tauron wytwarzanie które ma wejść do NABE. Może się okazać, że po tych następnych awariach zarząd zdecyduje się na wymianę kotła na gazowy i Jaworzno już nie odejdzie do NABE. Wydatek powiedzmy na 1 mld zł do wykonania przez Rafako. Albo za chwilę odpisy na całe Jaworzno co spowoduje, że NABE przejmie Jaworzno za 1 zł. Wszystkie takie zdarzenia spowodują, że kurs otrze się o 2 zł. Sasin może tyle wymyślić, że trudno jakieś konkretne hipotezy postawić. Wyniki finansowe niedługo i coś tam się wyklaruje.

No i się wyklarowało, że będzie huowo. Cóż 2/3 kasy poczeka na 2,5zł. Katastrofa nastąpiła szybciej niż się spodziewałem ale przezorny zawsze zabezpieczony :) Byle by nie słuchać porad kmiota bo słuchając ich to najlepsza droga do bankructwa.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,65% 2,14 2022-09-27 17:01:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.