Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,50 zł , zmiana od tamtej pory: 2,30%

Re: Ktoś wyczuł okazję i zaczyna zbieranie po 29 zł?

Zgłoś do moderatora
wezwanie bylo w 2021 roku za 21.50

https://www.pekao.com.pl/biuro-maklerskie/klient-indywidualny/aktualnosci-i-informacje-z-rynku/kalendarium-spolek/wezwania/424f93a6-3c93-47bb-bb38-9d50bfbf3fa1/wezwanie-na-sprzedaz-akcji-spoki-oex-s-a.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEX 0,00% 31,20 2022-09-27 10:39:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.