Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,25 zł , zmiana od tamtej pory: -17,46%

Re: KTOS NA SILE WCISKA WAM BANIALUKI O JRH

Zgłoś do moderatora
KTO OBSERWUJE SPOLKE OD DLUZSZEGO CZASU NIE DA SIE NABRAC NA WYBUJALOM FANTAZJE SWINIAKA ..SWIERZAK MOZE SIE JESZCZE SKUSIC ..KURS SZTUCZNIE PODBITY DO 10 ZL ...WCZESNIEJ DO 28 ZL .MITOMAN ODKUPUJE OD SIEBIE TO CO BRAL PO 5 GR .MA TYCH SLUPOW JESZCZE DUZO ..W MILIONACH AKCJI..ON ZARABIA CALY CZAS MILIONY SPRZEDAJAC PO 10 ZL ..ZOBACZCIE JAK ROZJECHAL SYNERGE PO SCALENIU MIALO ROSNAC ..A SCALIL ZEBY ZJECHAC JESZCZE NIZEJ I WAS WYDYMAC ..TU BEDZIE RZEZ PO WEJSCIU NA GLOWNY ..SPOLKA NIE ZARABIA ..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRHOLDING -3,86% 8,46 2023-06-02 14:52:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.