Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,40 zł , zmiana od tamtej pory: -16,43%

Re: Ktoś cały czas zbiera pakiety

Zgłoś do moderatora
Mozliwe ze to wlasnie byl sam dolek, optymalizacja podatkowa zakonczona, wczesniejsze podbitki wyrownane, akcje w atrakcyjnej cenie biorac pod uwage ich ilosc i kapitalizacje. Pozytywne infa o wegierskiej solidnej firmie, o duzym dealu maseczek, o nowej bezpiecznej platformie do zdalnego nauczania. Czekamy na raport z pierwszymi zyskami na polarisie i ruszamy. Kto madry kupil, kto dawca kapitalu odkupi od nas niebawenm po 4 pierwsza polowe i po xx druga w dluzszej perspektywie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLARISIT -4,10% 1,17 2022-05-25 14:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.