Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  74,20 zł , zmiana od tamtej pory: 28,03%

Re: Kto to trzyma

Zgłoś do moderatora
To jeszcze powiedz mi co jutro kupić na te parę dni żeby zarobić kilkadziesiąt procent. Mam 20 tys. Poproszę nazwę spółki cenę za ile jutro kupić no i kiedy i za ile sprzedać. Sprawdzę chętnie skoro to takie proste jak to się robi. No i możesz udowodnić jakie to proste zarabiać na giełdzie. Czekam na Twoje pewniaki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 2,15% 95,00 2021-09-17 15:54:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.