Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,60 zł , zmiana od tamtej pory: 23,97%

Re: Kto to trzyma

Zgłoś do moderatora
Kilka powodow:

Chec duzego zysku
Powazni goscie w zarzadzie i w zespole
Fajne ip. Wg mnie potencjal cdr wyrusl z mocnego ip plus krescja wpasna. Tutaj jest ten sam model dzialania
Nie wala sciemy tylko pracuja. Wiem jak bylo w 2013-2014 na 11b. Tez wszyscy narzekali ze malo konkretow Mi to nie przeszkadza. Czekam na mocna akcje marketingowa i wtedy ocenie ich potencjal z wiekszym prawdopodobienstwem prawdziwosci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -5,06% 90,00 2021-09-24 16:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.