Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,40 zł , zmiana od tamtej pory: 1,93%

Re: Kto to trzyma

Zgłoś do moderatora
Dlaczego? Ja na przykład mam z tej spółki bekę, i absolutnie na niej nie zamierzam w nią inwestować ani na niej zarobić. Powiem więcej, czym większa kapitalizacja tej chełmowej wydmuszki, tym mam lepszy humor z rana, widząc że są jednak inwestorzy głupsi ode mnie. Robią grę przez kilka lat, absolutnie nic nie pokazali, zarzad kłamie na temat postępu prac produkcyjnych i daty premiery, a wy dalej wierzycie, niczym jakaś sekta, że wszystko jest w porządku, że to wszystko spowodowane jest starannie zaplanowaną akcją marketingową :D

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 0,00% 73,80 2021-07-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.