Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  860,00 zł , zmiana od tamtej pory: -33,95%

Re: Kto to kupuje kiedy zarząd ciągle wywala

Zgłoś do moderatora
No ciekawe.
Obroty nie idą w parze z ceną- to dziwne.

Hipotezy

- trzymają cenę bo mogą obawiać się wykupienia jak by bardzo mocno spadło- np. przez PZU(coś tam robią w kierunku klubów fitness i chyba mają jakąś kartę sportową), Medicover czy Enelmed lub jakiś mocny gracz z zagranicy

- trzymają cenę akcji i pchają ją w góre- bo mogą przewidywać jakie bedą wyniki za 4q2020 no i jakie perspektywy na q1 2021? na czym budować zyski? działalność zagraniczna z tego co widać, nie przynosi przychodów, bo karty zawieszone. W Polsce na koniec 2020 ok 450 tys kart ale chyba płacą po 50% normalnej ceny. Dużo ludzi przesiada się na ćwiczenia w domu, na wieosne za chwile na powietrzu.

no ciekawa sytuacja

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT -0,70% 568,00 2022-05-19 17:02:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.