Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  26,70 zł , zmiana od tamtej pory: -55,06%

Re: Kto to?

Zgłoś do moderatora
OK,sprzedane z niewielką stratą.takie zycie..Zamiast tego kupiłem.........Pięknie dzisiaj...... spadło.W przyszłym tygodniu 10 procent powinno być zysku z......Może jeszcze tutaj wpadnę po sprzedaniu .........Tutaj też miało być na szybko a około miesiąca kasa zamrożona.Na to mnie nie stać.Nadal jednak uważam że to dobra spółka i da zarobić.Prezio analizy i wskżniki to jedna z podstaw udanego inwestowania.PZDR

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TOWERINVT -4,00% 12,00 2021-11-29 14:59:58
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.