Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,35 zł , zmiana od tamtej pory: 5,94%

Re: Kto ten badziew kupuje? Zapomnijcie o jakichkolwiek lotach!

Zgłoś do moderatora
Ale numer ubrani po 9 zł i to sporo. Brak słów. Zazdrość co kipi że nie kupiłeś. Poczekaj może kiedyś jak będzie kolejna pandemia nowa fest i spadek na giełdzie. Bo teraz kupisz zaraz za praeie 20 tylko nie moje. Chcesz to spotkamy się po 30 w tym lub w przyszłym roku.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -1,20% 20,50 2022-07-05 15:05:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.