Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  19,35 zł , zmiana od tamtej pory: 4,91%

Re: Kto ten badziew kupuje? Zapomnijcie o jakichkolwiek lotach!

Zgłoś do moderatora
Nie będzie tak, będzie reżim jeśli chodzi o dezynfekcję, może zmieni się układ foteli, ale na pewno nie wprowadzą tak wielkiej przestrzeni dla pojedynczego pasażera, a już na pewno nie na stałe. Poza tym Hiszpania i Grecja niedługo otwierają się na turystykę, więc jest lepiej niż sądziłem. A zaczniemy od wyjazdów do bliskich sąsiadów, które przecież Rainbow i tak miał w swojej ofercie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
RAINBOW -2,17% 20,30 2022-07-05 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.