Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,00 zł , zmiana od tamtej pory: -7,06%

Re: kto tak sypie ?

Zgłoś do moderatora
Patrząc po cenie cukru powinno nastąpić odreagowanie również na cenie akcji.
Astra jest zagraniczną spółka produkcyjna gdzie cena surowca może mocno wywindować kurs spółki a dodatkowo obecny kurs jest bardzo nisko. Zamiast skakać po innych i stracić kilka razy lepiej ustawić się na jedno zagranie. Sam kupowałem po 16 zł więc jestem spokojny i czekam. Zobaczymy czy ten co kupił 300 tys. będzie bronił kursu
  • kto tak sypie ? Autor: ~jk
  • Re: kto tak sypie ? Autor: ~Openerem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA -3,95% 15,80 2020-02-27 16:43:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.