Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,98 zł , zmiana od tamtej pory: -12,25%

Re: Kto robi koleczko na 10 zl?

Zgłoś do moderatora
Przeliczylem sie. Myslalem ze dyszke lykna, a tu wczesniej zawrocili. Jednak nie ma JESZCZE wystarczajaco duzo pary tutaj. Zanosi sie w takim wypadku znowu na duzo czekania. Chyba ze zaskocza nas jakims pozytywem typu info typu skup akcji(ale to wczesniej musieli by walne zwolac), kupno ziemi, albo przejecie. Bo jednak kto normalny trzyma 100 baniek na koncie. A wykupywac ziemie ktora dzierzawia, moga dopiero od bodaj 2023.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AGROTON 1,03% 7,88 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.