Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 50,74%

Re: Kto nie sprzedał to pewnie już przeklina swoją decyzje.

Zgłoś do moderatora
A co myślicie o ostatnim komunikacie? Chodzi mi w szczególności o zmniejszeniu poniżej 50% udziału FIP 11 FIZ AN w ogólnej liczbie akcji i głosów w Spółce. A ogólnie jeżeli za chwilę nastąpi umorzenie skupionych akcji to pozostanie ich jedynie 7,4 mln a ff utrzyma się na poziomie 20% chyba. Umorzenie 12,94% akcji z matematycznego punktu widzenia powinno podnieść cenę akcji do około 18zł/szt. (patrząc z poziomu przed skupem). Ciekawe jaką politykę dalszego prowadzenia spółki będą realizowali właściciele. Może w końcu poprawią komunikację, która moim zdaniem wyglądała do tej pory marnie i w końcu będą zainteresowani doprowadzeniem do zwiększenia wartości akcji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,99% 20,50 2022-07-04 13:48:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.