Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,60 zł , zmiana od tamtej pory: 50,74%

Re: Kto nie sprzedał to pewnie już przeklina swoją decyzje.

Zgłoś do moderatora
Powitać ;) , Zacznijmy od tego, że kto nie sprzedał, ten to puki co nie stracił. Dlaczego ma spaść na 7,8zł ?? Przecież po drodze jest 12,80 jeśli kurs zamknie się poniżej to będzie droga otwarta do 10zł < ale dopiero wtedy, obecnie to myślenie życzeniowe, tak samo jak nie wiem 30zł :) Wydaje mi się, że będzie próba zdjęcia z giełdy w 2021r a wtedy znowu malutcy dostaną... ochłapy w sensie nie ma parcia, żeby kurs wysoko latał, bo niby po co ?? :) Takie moje przemyślenia, niekoniecznie trafne :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CNT 0,99% 20,50 2022-07-04 13:48:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.