Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  93,00 zł , zmiana od tamtej pory: -17,42%

Re: kto miał kupić lub sprzedać dawno to zrobił.....a my

Zgłoś do moderatora
Dnia 2019-12-05 o godz. 21:33 ~Martinez napisał(a):
> Od dawna widzę bidoku jak się miotasz i męczysz. Popełniasz błąd opuszczając koncert przed finalną arią, ale to Twoje pieniądze i Twój problem. Piszesz, że nie widzisz rejestracji teraz? To niestety muszę Cię rozczarować. Oni mają ten wniosek wychuchany i wydmuchany najbardziej ze wszystkich złożonych do twj pory wniosków. Dodatkowo mają wsparcie specjalistów od pisania wniosków z Mylana. Teraz cała para idzie już we wniosek porejestracyjny dot. zmiany skali. Zresztą nad wszystkim czuwa też dr. Wieczorek. Oczywiście rynek jest mocno wymóżdzony, nie wie jak się ma zachować, ale to za chwilę się zmieni. Narazie miejsce wystraszonych leszczy zajmują instytucje i fundusze .

Raczej nie chuchanie tylko przeniesienie środka ciężkości odpowiedzi do drugiego stop clocka na przygotowanie gruntu pod wniosek porejestracyjny. Stąd te gry przedłużeniem terminu wynikające ze scalenia wniosków na dwa leki (przypomnę jak ignoranci mieli mokro w gaciach bo myśleli, że termin minął a odpowiedzi nie są złożone). Przed świętami można się będzie o wszystko osobiście zapytać :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MABION 7,87% 76,80 2020-01-22 17:04:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.