Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,14 zł , zmiana od tamtej pory: -0,86%

Re: Kto ma link do transmisji z WZA dzisiaj ?

Zgłoś do moderatora
ta informacja dramatycznie wstrząsnęła orlenowskim zarządem, do tego stopnia że udali się na spowiedź do świątyni opatrzności
spowiedź odbierze, zada pokutę za grzeszne intencje nikt inny jak tadziu rydzyk znany z wielkoduszności w stosunku do wiernych
szczególnie z fan klubu byłych pracowników Zakładu Energetycznego Rejon Toruń

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -1,59% 8,07 2021-09-23 13:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.